Правильные Книги

Нет одной универсальной КНИГИ на все случаи жизни, но есть КНИГИ, которые хранят крупицы мудрости и знаний. Наши КНИГИ развивают человека, заставляют ДУМАТЬ!

Великий обман. Выдуманная история Европы - Топпер Беглые в Новороссии - Данилевский Московская Русь до проникновения масонов - Башилов Диктатура банкократии - Катасонов
Новости
Новости Партнеров
Подписываемся в нашу группу в ВК

Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко" - Чобіт

Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"

Автор: Дмитро Чобіт

Постійні скандали і роздори у вищих ешелонах української влади деморалізують народ, ведуть до розколу країни, підривають авторитет України у світі. На прикладі аналізу гострого протистояння за період травня-червня 2008 р. автор приходить до висновку про деструктивну роль «Блоку Юлії Тимошенко». У зв’язку із цим у книзі приділено значну увагу діяльності цієї політичної сили. Наводиться чимало маловідомих або і зовсім невідомих фактів щодо майже половини народних депутатів України від БЮТ та вождів цієї бізнес-політичної організації. Книга розрахована на всіх, кому не байдужа доля Батьківщини.

Макуха — приємний на запах, малокорисний побічний продукт (вичавки), який залишається після вичавлення олії з насіння соняшника, ріпака, сої та інших олійних культур і вживається як добавка до корму для згодівлі тваринам. Рибалки використовують макуху у якості приманки для риб.

Зкачати книжку Дмитра Чобота Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"

Просмотров: 3505
Рекомендуем почитать
Новости Партнеров


Популярное на сайте
Мифы и легенды древних славян - Асов Азбука (букварь) 1634 г - Бурцов-Протопопов Краткая Сибирская летопись (Кунгурская) со 154 рисунками - Ремезовъ Славянская книга смерти Мужская медицина. Как (ка)лечат женщин - Мендельсон Источник Жизни